Kurumsal

MERSİN YILMAZLAR ilk üretimine 2006 yılında başlamış ve 2007 yılında MYPALLET markası adı altında marka tescil belgesi ile üretimini devam ettirmiştir.  5.000 m2  si  kapalı olmak üzere  25.000 m2 alan üzerine kurulu  üretim fabrikamız ,  geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kuruluş tarihinden bu yana ahşap palet,
inşaatlık kereste,demonte palet ve ahşap sandık üretimi yapmakta  olan firmamız , orman ürünleri sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine yüksek standartlarda işçilik ve kaliteden ödün vermeden devam etmektedir. 

Firmamız özel tip ahşap palet ve sandık üretiminde  
günümüzün en son teknolojisiyle donatılmış fabrikamızda üretim yapmaktadır.


Kaliteyi arttırmanın yolunun sürekli yeni yatırımlar
yapmaktan geçtiğine inanarak, alanında uzman olan kadromuzun denetiminde üretimi yapılan ahşap palet,inşaatlık kereste,demonte palet ve ahşap sandık ürünlerini iç pazarda ve dış pazarda müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Üretimde gösterdiğimiz titizlik, müşteri memnuniyeti, kalite politikamız ve hatasız ürünlerimizle sektördeki öncü kuruluşlar arasında yer almaktayız.  

    Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı olarak hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan MERSİN YILMAZLAR, hizmetlerini sizinle paylaşmaktan mutluluk  duyar .          

     Ahmet YILMAZ
     Orman End.Müh.

     SAYGILARIMIZLA..::Mersin Yılmazlar ::.. my pallet ..::kereste, tomruk::.. PALET..:: MERSİN PALET.::PALET,KASA,SANDIK ::.. inşaatlık kereste ..::İKİNCİ EL PALET ::.. PALLET..:: MERSİN PALET..:: kereste..:: prefabrik..:: lambri..:: kapı serenleri..:: ahşap palet..:: demonte palet tahtası..:: plywood..:: ısıl işlem..::